همه چیز درباره صرافی کوینکس Coinex وبلاگ اکسکوینو

در واقع قیمت را شما مشخص نمی کنید و به قیمت حدودی بازار خرید و فروش انجام می شود. سطح سوم کاربری در کوینکس به سطح پیشرفته یا «advanced» هم مشهور است. به طوری که باید اطلاعات شخصی شما به صورت کامل‌تر از مرحله قبل برای سایت روشن شود. در این سطح از نظر برداشت ارز، هیچ محدویتی نخواهید داشت. در کادر پنجم «Referral Code» می‌بایست کد معرف خود را وارد کنید. اگر شخص دیگری این صرافی را به شما معرفی کرده است، شما با استفاده از کد معرف وی می‌توانید از کوینکس تخفیف بگیرید.

مزایا و معایب صرافی کوینکس

برای برداشت و سپرده گداری در این صرافی حداقل مقدار تعریف شده است. هر ارز دیجیتالی که به وجود می آید ، از بدو ایجاد خود قابل معامله نبوده و باید مراحلی را طی کند تا بتواند در صرافی ها قابل معامله گردد. ارز های صرافی کوینکس بسیار گسترده بوده و و بسیار زیاد می باشد. اگر دوست دارید ارز هایی را خریداری کنید که تازه قابل معامله شده اند ، این صرافی می تواند گزینه خوبی باشد.

همه چیز درباره صرافی کوینکس Coinex وبلاگ اکسکوینو

در این نوع بازار ها پرداخت های نقدی ببدون تاخیر انجام و پردازش می شوند. اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ثبت نام کوینکس لطفا از صفحه ما بخواهید. از آنجا که در بازار اسپات کالا یا رمز ارز مورد معامله در همان لحظه به طرف مقابل منتقل میشود. می توان گفت این بازار در نقطه مقابل بازار فیوچرز قرار می گیرد. بدلیل اینکه، در بازار فیوچرز رمز ارز مورد معامله در تاریخ مشخص که در قرارداد ذکر میشود بین خریدار و فروشنده مبادله میشود و بصورت آنی نیست. یک لینک برای تعیین رمز عبور جدید به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود.

کد ضد فیشینگ یا آنتی فیشینگ یکی از امکانات امنیتی ارائه شده توسط بعضی اکسچنج ها همانند کوینکس و بایننس است که به کاربران خود این امکان را می‌دهند که یک لایه امنیتی اضافه به حساب کاربری خود اضافه کنند. وقتی این کد ضد فیشینگ را فعال کنید، این کد در همه ایمیل‌های واقعی که از طرف اکسچنج برای شما ارسال می‌شوند درج می گردد. این کد به شما کمک می‌کند تا ایمیل‌های واقعی را از ایمیل‌های فیشینگ و تقلبی جدا کرده و از حملات فیشینگ و هک جلوگیری کنید.

آموزش کامل ثبت نام در صرافی کوینکس را با هم مرور کردیم و نکات قابل توجهی را نیز در این باره بیان نمودیم. کاربرانی که به دنبال استفاده از خدمات این صرافی هستند، با طی کردن مراحل بالا می‌توانند هم حساب کاربری خود را در این صرافی باز نمایند و هم امنیت حساب خود را نیز به حداکثر میزان ممکن برسانند. دقت کنید که هر یک از ترفندهای بیان شده در بالا اهمیت خاص خود را دارد. فعال کردن شماره موبایل نیز بدون نیاز به احراز هویت در این صرافی امکان‌پذیر است.

آیا خبر واردات لوازم خانگی ژاپنی به ایران صحت دارد؟

ظرفیت‌های ترید و امکان ورود به حساب کاربری شما غیرفعال خواهد شد. پس از آنکه مراحل بالا را به‌درستی انجام دهید، ایمیل‌های ارسالی از جانب صرافی Coinex حاوی کد ضد فیشینگ شما خواهد بود. این امر سبب می‌شود تا بتوانید ایمیل‌های اصلی را از ایمیل‌های کلاهبرداری فیشینگ تشخیص داده و به‌این‌ترتیب از حساب کاربری خود محافظت کنید. با وارد کردن اطلاعات اکانت، وارد حساب کاربری Coinex خواهید شد.

در قسمت password، یک رمز قوی (متشکل از حروف کوچک و بزرگ و اعداد) انتخاب کنید و بنویسید. برای دانلود نسخه ی رسمی اندرویید اپلیکیشن کوینکس اینجاکلیک کنید. ابتدا با توجه به نوع گوشی خود اندروید یا ios باید اپلیکیشن Google Authenticator را نصب و اجرا کنید. در قسمت sign up که تیک سبز رنگی دارد به این معناست که ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است.