قطعات الكتريكي ديزل ژنراتور

در آن صفحه، لیست قیمت تمامی محصولات مربوط به آن صفحه موجود است. اما آنچه که به عنوان موتور برق امروز شناخته می شود، در واقع دستگاهی است که نیروی الکتریکی را به نیروی مکانیکی و حرکتی تبدیل می کند. پس از اینکه ماده سوختنی تبدیل به انرژی مکانیکی شد کار موتور تمام می شود و کار ژنراتور آغاز می شود که باید انرژی مکانیکی را تبدیل به انرژی الکتریکی کند. برق مداوم مانند توان اصلی است، اما دارای یک بار اساسی است، می تواند به طور مداوم برق یک بار ثابت را تأمین کند، اما توانایی تحمل شرایط اضافه بار یا بارهای متغیر را ندارد. با چرخش بخش متحرک درون قسمت ثابت میدان مغناطیسی ایجاد شده و از این طریق انرژی الکتریکی بوجود می َآید. شفت موتور به این بخش متصل بوده و با چرخش خود این واحد را به حرکت در آورده و تبدیل انرژی صورت می گیرد.

ها نیاز به نگهداری دارند؟ همانطور که از نام این نوع ژنراتور مشخص است، ژنراتور دیزلی از سوخت و ساختار دیزلی تهیه شده است که کاربردهای منحصربهفردی خواهد داشت. خروجی ها نیز با عددهای 2، 4، 6 و 8 مشخص شده اند که ابتدا به هم وصل شده و در نهایت به بار اتصال پیدا می کنند. قبل از خرید انواع کلیدهای دو طرفه، ابتدا اطلاعات و مشخصات فنی محصول را مطالعه کنید. مشخصات فنی و قیمت دیزل ژنراتور دو فاکتور بسیار مهم برای متقاضیان این دستگاه مولد برق است. اما برای این ویژگی در موتور ژنراتور بهتر است تا CIS بررسی شود. با وجود این که وجود این مورد از خصوصیت گرانی نیست اما در دوام پذیری موتور نقش بزرگی را بازی می کند و به ویژه برای زمان هایی که نیاز است تا ژنراتور را برای مدت زمان طولانی استفاده کرد. سپس آنها را به دو دسته ی سه فاز و تکفاز تقسیم بندی کنید .

به منظور انتخاب بهترین گزینه باید اطلاعات کاملی از انواع ژنراتورها داشته باشید و در راستای انتخاب بهترین گزینه دست به کار شوید. رنج کیلو واتی این نوع ژنراتورها از ۲۵ تا ۴ مگاوات خواهد بود. حاصل این حرکت، تولید ولتاژی با شکل موج سینوسی در حلقه سیم بود. استفاده تحت بار زیر حد مجاز به ناچار نه تنها باعث دود سفید از سوخت نسوخته می شود بلکه با گذشت زمانهای بیشتر، با دود آبی روغن کاری سوخته نشتی از رینگ های پیستون قدیمی آسیب دیده همراه خواهد شد و دود سیاه نیز حاصل از خرابی تزریق کننده هاست. کلید های دستی دارای دستگیره هستند که با چرخاندن آن، کنتاکت ها به صورت دستی تغییر وضعیت می دهند. دارای مدل های مختلف باشند که به تمام آنها در این مقاله اشاره خواهیم کرد. پس از تعیین توان الکتریکی مورد نیاز میتوانیم به کاتالوگ سازندگان دیزل ژنراتور مراجعه نموده و مدل مناسب را انتخاب نماییم.

شرکت ولوو پنتا از تکنولوژی بالای سیستم تزریق گازوئیل و توربو شارژر در طراحی دیزل ژنراتور های خود با هدف احتراق عالی و کاهش مصرف سوخت بهره می برد. • استفاده از درز گیر لاستیکی بین شاسی و بدنه کاناپی جهت سیل بندی هرچه بیشتر و کاهش ارتعاش مجموعه . کلیدهای دو طرفه معمولا به دو نوع کلیدهای چنج اور دستی و چنج اور اتوماتیک یا موتوردار دسته بندی می شوند. این کلیدها با نام کلید های چنج اور نیز شناخته می شوند. به طور کلی دستگاه هایی که نیروی برق و الکتریسیته را در خود ذخیره می کنند و در صورت نیاز آن را پس می دهند، موتور برقی نام دارند که UPS یا باطری نیز جزو آن محسوب می شود.

انواع دیزل ژنراتور

البته باید در نظر داشت که در هر بار استفاده از یک منبع، دیگری قطع است. از نقطه نظر سادگی در نصب می توان به عدم نیاز به سیم کشی و استفاده از شمش مس بین ترمینال های ورودی، اشاره کرد. ولی کار شما در همین نقطه به پایان نمیرسد. کلید دو طرفه ژانراتور برق شهر منجر به تغییر مبدا تامین جریان برق می شود. با استفاده از محرک : محرکی است که با منبع کوچکی از جریان مستقیم (DC) به روتور از طریق مونتاژ حلقه های لغزش و برس متصل شده است.

به طور پیوسته در جاهای که منبع اصلی برق وجود نداشته باشد، دیزل ژنراتور نقش منبع اصلی برق را دارد و به صورت پیوسته استفاده می شود. ما در این بخش می خواهیم تا برای اشنایی بیشتر شما با این سیستم نگاهی را به چگونگی عملکردها، اجزای اصلی ژنراتور و چگونگی اینکه ژنراتور به عنوان منبع ثانویه نیروی الکتریکی در کاربرد های مسکونی و صنعتی عمل می کنند را داشته باشیم پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. سالیان متمادی است که بیمارستان های نظامی، دولتی و خصوصی به تامین مولد قدرت صنعتی بسیار توجه می نمایند، تا در زمان های اضطراری از جمله وقوع بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله و طوفان بدون هیچگونه نگرانی برق خود را تامین کنند.

اما اگر نمیتوانید راهحل مناسبی را برای خود در موجودی آنلاین ما پیدا کنید، با ما تماس بگیرید و تیم فروش متخصص ما به شما کمک میکند تا دقیقاً آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید. شما میتوانید برای داشتن تجربهای لذببخش با مشاوران ما تماس بگیرید و یا از طریق کامنتها با ما در ارتباط باشید. در ضمن با بررسیهای لازم میتوانید مقرونبهصرفهترین ژنراتور مورد نیاز خود را خریداری کنید. اگر برای خرید ژنراتور برق قصد جدی دارید باید از کمک کارشناسان برق استفاده کنید زیرا انتخاب نوع ژنراتور نیاز به محاسبات دقیق دارد و شما نمیتوانید بدون بررسی و تجزیه و تحلیل کافی این دستگاه را خریداری و نصب کنید. عکسی که دیجی کالا زده برای مدل اصلی میباشد که کره نوشته ولی این مدلی که ما خریداری میکنیم کورآ میباشد پس اشتباه نکنید و دیجی کالا لطفا عکس همین موتور برق را قرار دهد… یکی دیگر از برندهای درجه یک بازار مدل ژاپنی روبین میباشد .

5) طبق طبقه بندی سیلندر ، موتورهای دیزلی نوع خط ، نوع V ، افقی و نوع مخالف وجود دارد. کلیدهای دو طرفه برای تعویض عملکرد چپ گرد و راست گرد در موتورهای سه فاز نیز کاربرد گسترده دارند. بیشتر موتورهای برقی از نیروهای مغناطیسی، الکتریکی و یا گشتاوری برای تولید نیروی خود استفاده می کنند. کشتی های بزرگ همچنین از ژنراتورهای دیزلی برای اهداف کمکی نیرو استفاده می کنند که می تواند از چراغ ها ، فن ها و کلیدها تا تکمیل نیرو به سیستم پیشرانه باشد.

مهم ترین نکته درباره ژنراتور ها این که درک این موضوع بسیار مهم است که بدانیم که ژنراتور واقعا انرژی الکتریکی را خلق نمی کند بلکه در واقع آن ها با استفاده از انرژی مکانیکی برق را به عنوان خروجی سیستم تولید با ایجاد حرکت و تولید بار الکتریکی در سیم سیم پیچ ها در مدار الکتریکی ایجاد می کنند که در واقع این جریان توسط ژنراتور شارژ الکتریکی جریان الکتریکی عرضه شده سایت کاراسهند است. به عبارت دیگر ژنراتور برق دستگاهی است که برای رفع اختلالات در فعالیتهای روزانه خانگی یا صنعتی به کار میرود. در این مقاله ، نحوه کارکرد دیزل ژنراتور ، اجزای اصلی دیزل ژنراتور و عملکرد و کارکرد دیزل ژنراتور به عنوان منبع ثانویه انرژی الکتریکی در زمینه های مسکونی و صنعتی را بررسی می کنیم. شرکت کاراسهند به عنوان یک شرکت مهندسی مشتری مدار و نماینده رسمی ژنراتورهای دیزلی وولو سالهاست در زمینه فروش دیزل ژنراتور پرکینز، دیزل ژنراتور ولوو و بادووین در حال ارائه خدمات به مشتریان است و این محصولات را به همراه تست گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه میکند.

این کلیدها با نام کلید های چنج اور نیز شناخته می شوند.

کلیدهای موتوردار معمولا برای حفاظت مصرف کننده در برابر افزایش جریان کاربرد دارند. برای جلوگیری از ضرر های جبران ناپذیر و آمادگی در برابر بحران و قطع برق، تهیه و نصب یک سیستم پشتیبان برق برای بسیاری از محل ها امری ضروری است. بر ساس الزامات مبحث ۲۲ مقررات ملی ساختمان بازرسی سالانه از تاسیسات مکانیکی و برقی ساختمان موردنظر توسط بازرس حقوقی ذیصلاح الزامی بوده که عدم انجام بازرسیهای مورد نظر و انجام تغییرات گسترده در تاسیسات مکانیکی و برقی ساختمان باعث تشدید خطرپذیری ساختمان در برابر حادثه حریق شده است. در ژنراتور های مدرن که کار آن ها معمولا بر مبنای القای الکترو مغناطیس کشف شده که این نوع سیستم در سال ۱۸۳۱ توسط مایکل فارادی می باشد.

پیش از این نیز گفتیم ژنراتور برق در چندین مدل و نوع در بازار وجود دارد. ژنراتور برق دستگاهی است که این مشکل را حل و از اختلالات بعد از قطعی برق جلوگیری میکند. آیا تا به حال به هنگام قطعی برق، با مشکل بزرگی مواجه شدهاید؟ در بریتانیا برای حمایت از شبکه سراسری به عنوان مثال ، از diesel های با قدرت ۰٫۵MWبه طور معمول استفاده می شود. در توضیح دیزل ژنراتور برق اضطراری میتوان گفت که این نوع مولدها در مواقعی استفاده میشوند که برق اصلی شبکه وجود نداشته باشد و به عنوان تامین کننده برق اضطراری با ساعت کاری پایین میباشند.زنراتورهای آماده کار یا استندبای معمولا از ژنراتورهای پرایم و دائم کار کوچکتر هستند.

معمولا بعضی از موتور های کوچک تر از سوخت گازوییل برای کار کردن استفاده می کنند اما سوخت اکثر دیزل های بزرگ از سوخت دیزل ، پروپان مایع ، گاز پروپان یا گاز طبیعی است. روتور / آرماتور در حال حاضر باعث افزایش ولتاژ AC در سراسر سیم پیچ های استاتور ژنراتور می شود و به عنوان یک افزایش دهنده ولتاژ خروجی AC عمل می کند. بعد از فارادی دانشمند دیگری به نام کارل دیزل توانست ایده فارادی را به حقیقت تبدیل کند. درباره این سیستم باید بگوییم که به وسیله ژنراتور می توان که انرژی مکانیکی که از منبع بیرونی به دست امده است را به عنوان خروجی به انرژی الکتریکی تبدیل کرد. البته فرآیند نصب و راهاندازی این دستگاه به طور حتم نیاز به تخصص و تبحر دارد و هر کسی از پس آن برنمیآید. 3. تحویل در زمان و خدمات فوق العاده پس از فروش.

در صورت قطعی برق شهر شما می توانید، به وسیله این کلیدهای دو طرفه منبع انرژی را به ژنراتور سوئیچ کنید. اما کلیدهای اتوماتیک دارای یک موتور کوچک هستند که حالت کنتاکت ها را تغییر می دهد. این کلید ها کوچک بوده و نصب آنها ایمن و ساده است. زیرا این فروشگاهها شما را در روند نصب ژنراتور تنها نمیگذارند و حتی در صورت هر گونه خرابی میتوانند برای تعمیر دستگاه شما حاضر باشند. دیزل ژنراتورها مصارف صنعتی دارند و برای برق اضطراری خانگی نمیتوان از آنها استفاده کرد زیرا کیلو ولت آمپر این ژنراتورها فشار بالایی دارند. برای مثال برخی از این ژنراتورها برای مصرف برق اضطراری خانگی استفاده میشوند، در حالی که برخی دیگر برای مصارف صنعتی کاربرد دارند. شاید انتخاب یک ژنراتور برق برای مصرف خانگی شما کمی دشوار به نظر برسد ولی این دستگاه جزء کاربردیترین دستگاههای الکتریکی به حساب میآید.

وظیفه تنظیم مقدار ولتاژ خروجی را بر عهده داشته، همچنین وظیفه تبدیل جریان AC به DC یا بالعکس بر عهده این قسمت از دستگاه موتور برق است. قیمت دیزل ژراتور به نوع تابلو و برند و کیفیت آن بستگی دارد. توصیه میکنیم اگر به دنبال خرید دیزل ژنراتور ارزان قیمت هستید، به چندین فروشگاه بزرگ و معتبر این دستگاهها مراجعه و قیمتها و شرایط خرید آنها را بررسی کنید سپس برای خرید نهایی خود دست به کار شوید. توصیه میکنیم به هنگام خرید سعی کنید بهترین و معتبرترین فروشگاهها را انتخاب کنید. آیا دیزل ژنراتورها نیاز به نگهداری دارند؟ دستگاه در چه شرایطی نگهداری شده است! اندازه موتور بطور مستقیم متناسب با حداکثر توان خروجی طراحی شده است. کلیدهای دو طرفه با جریان های نامی 125 آمپر تا 2000 آمپر در بازار موجود می باشند. موتور برق ها به وسیله سوخت های مختلفی کار میکند.

دیزل ژنراتور چیست

بهترین گزینه برای بهترین انتخاب میتواند مشورت با کارشناسان فروش یک مجموعه دیزل ژنراتور باشد که بتوانند شما را در انتخاب درست راهنمایی کنند. اگر در فضای باز قراردارد برای آن یک سایه بان برای حفاظت در مقابل نور آفتاب، باران و برف درست کنید. اما با این وجود باز هم نیاز است تا چندین فاکتور را در ذهن داشته باشید که ما در این بخش به مهم ترین موارد رسیدگی می کنیم و آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم. دیزل ژنراتورها برای تأمین نیروی پشتیبان ساختمان در هنگام خاموشی و سایر موارد اضطراری استفاده می شوند. همانطور که میدانید ما در ژنراتورها سه نوع سوخت مصرفی داریم (بنزین، گاز و دیزل) و اگر دقت کرده باشید ما در تیتر و در همان ابتدا نوع بنزینی را کنار گذاشته ایم!