طراحی ویلا مدرن، سبکی جدید در معماری و طراحی ویلا ویلاژست | elitarchgroup

یکی از مهمترین نکاتی که در طراحی ویلا باید به آن توجه شود ، طراحی فضای داخلی با استفاده از سقف های مرتفع و نورپردازی مناسب است. شهرک‌های ویلایی و باغ‌های سرسبز اطراف آن گزینه بسیار مناسبی برای تجربه یک زندگی آرام و خارج از محیط شهری است. در سبک طراحی ویلا مدرن و لاکچری، سعی می‌شود با ایجاد حجمی‌یکپارچه و منسجم ضمن گستردگی نما در چند جهت، در داخل بنا نیز فضای یکدست، دلباز و بزرگ به نظر برسد.

طراحی ویلا مدرن، سبکی جدید در معماری و طراحی ویلا ویلاژست | elitarchgroup زمین ویلا به سه منطقه تقسیم شده است که پوشش گیاهی پرپشت به سمت خیابان، یک فضای باز بزرگ در جلو و یک جنگل کاج باز در پشت قطعه است. ویلاهای دوبلکس برای زمین های کوچک نیز مناسب هستند، زیرا می توانیم به راحتی در آن یک ویلای مدرن 4 خوابه بسازیم. تمام عناصر بیرونی باید با یکدیگر هماهنگ باشند و در ارتباط با طراحی داخلی نیز هماهنگی داشته باشند. همچنین باید در طراحی فضای بیرونی ویلای مدرن عملکرد و قابلیت استفاده به حداکثر رسانده شود . به همین خاطر است که ما می‌گوییم ویلای شما جایی‌ است که ما بخشی از روح شما را در آن می‌دمیم. چرا که این فضا با ایده‌آل های شما و برای رفع نیاز شما به داشتن زندگیِ با کیفیت و بی نقص طراحی و ساخته شده است.

طراحی ویلای کوهستانی

مالکین ویلای مدرن دون آن عاشق هنر و تئاتر هستند و خانه آنها به گونه ای طراحی شده است که ویترینی عالی برای رفتارشناسی هر دو باشد. 1 – نمای ویلا مدرن را با توجه به اقلیم منطقه که رنگ مصالح و نوع مصالح در آن مهم است طراحی کنید. یک نمای جذاب ارتباط مستقیمی با طرح حجمی، شکل و پلان ویلا مدرن دارد.

  • طراحی ویلای مدرن مزیت های زیادی را به همراه دارد، در این نوشتار به طور خلاصه، به 5 مزیت اصلی و 7 علتی که باید این سبک از ویلا ها را دوست داشت پرداخته ایم.
  • طراحی خانه ویلایی بر خلاف نظر عموم، حرفه بسیار دقیق و ظریفی است و به همین دلیل حتماً باید توسط یک متخصص حرفه‌ای و باتجربه انجام بگیرد تا نتیجه مطلوب حاصل شود.
  • لازم است که در فرایند طراحی و پیش از وارد شدن به فاز ساخت و ساز، کلیه هزینه های مربوط به آن برآورد شده و در نهایت قیمت تمام شده ویلا، مشخص شود.
  • در هر نمایی، هر بنایی یا جامع تر بگوییم هر تصویری پیامی نهفته است.
  • •به طور مثال در طراحی ویلای مدرن معمولا اتاق مهمان در کنار اشپزخانه قرار می گیرد.
در شرکت فنی مهندسی تهران گاردن مشاوره، کاملا رایگان است و استفاده از هرگونه المان استاندارد دلخواه مشتریان عزیز در طراحی ویلا با هر مقدار هزینه قابل اجرا می باشد. در طرح ریزی یک ویلا نباید تنها به عملکردهای لازم و هزینه‌های منتج از ساخت و ساز توجه کرد. به طور کلی طراحی فضاهای اسکان موقت تفریحی نظیر باغ و ویلا باید لوکس، چشم نواز و در عین حال کاربردی و مقبول باشد تا شرایط برای استراحت و تفریح مسافران و ساکنان به بهترین نحو مهیا شود. هندسه خالص، دوری از تزئینات نخ نما و هزینه تراش فرصت های زیادی برای طراحی و ساخت یک ویلای باشکوه و در عین حال کم هزینه را فراهم می آورد و تنها نیازمند دانش یک گروه معماری کاربلد مانند ماست.

پلان ویلای لوکس